SnowFilmFest

Powderline - freeriders website

Česká verze   English version
Vítejte v bazaru na Powderline.cz. Zde můžete vložit svůj inzerát. Povinně musíte vyplnit kolonky Nadpis, Email, Druh inzerátu a Text . Dále je nutné opsat kód z obrázku, což pomáhá zamezit šíření spamu a podobné havěti. Dále bychom chtěli upozornit, že Powderline.cz si vyhrazuje právo na smazání inzerátu bez udání důvodu. Hlavně pokud se bude jednat o inzeráty typu "Prodám rachot do zbíječky". Po vložení inzerátu Vám bude doručen e-mail s údaji o inzerátu, které můžete použít k jeho dodatečné úpravě nebo smazání, proto je ve Vašem vlastním zájmu uvést platný e-mail. Vložením inzerátu automaticky souhlasíte s podmínkami užívání bazaru, které si můžete přečíst zde. Děkujeme za pochopení Powderline.cz.

 

 

 

 

Opište kód


Zde můžete nahrát obrázky k Vašemu inzerátu. Maximální počet obrázků je 6, každý obrázek může mít maximální rozměr 800x800 pixelů, jinak bude násilně zmenšen a v tomto případě nemůžeme zaručit jeho správně zobrazení. Tlačítkem    přidáte další vstup pro obrázek, tlačítkem    jej zase odeberete.

plus  minusOAeV - Alpenverein

Partneři & Sponzoři

Powderline.cz - ISSN 1805-7462
Portál o ježdění ve volném terénu. Naleznete zde reportáže z výletů, tipy a triky pro vybavení, průvodce novými oblastmi apod.
Copyright © 2009 POWDERLINE | Design by Agentura MK | Valid XHTML 1.0! Valid CSS! | RSS