Téma "Spolujízda"???

Jestli máte námět na zlepšení stránek powderline, zde je to pravé místo.

Téma "Spolujízda"???

Příspěvekod Svobys » 12 lis 2009 16:13

Čaute všici, mám takový návrh do fóra.
Myslím že by se sem hodilo téma "Spolujízda" nebo něco podobného
s podtématy "Nabídka" a "Poptávka".
Proč podtémata?

"Nabídka": Představte si situaci, že: Máte auto a vše potřebné, třeba i lyže nebo SNB na půjčení, pár dní volno
ale nemáte s kým jet.

"Poptávka": Nemáte auto, nemáte nic, ale máte chuť a pár stovek na palivo, případně permicu. Nebo
se chcete jen přidat k nějaké bandě a jít si postavit skokánek někam do beskyd, a užít volný čas,

Myslím, že takto to bude přehlednější a pro uživatele rychlejší. Kdo má prostředky s čímž ale často souvisí, že nemá čas
si dá inzerci do "Nabídky" a prolistuje si zároveň poptávku.
No a naopak to bude dělat student co většinou zrovna nemá prostředky ale zato si udělá čas kdykoli.

V základním menu fóra nemůžu nikde najít
nějaký nástroj pro vložení nového tématu, a myslím že by to mělo být právě tam.
Podtémata už vložit jdou tak to už kdyžtak zmáknu :)
Tak to prosím zvažte a případně vložte, díkes ;)
Svobys

Re: Téma "Spolujízda"???

Příspěvekod Kastanek » 14 lis 2009 13:44

No to nezní zle-návrch určitě dobrý :D.Já osobně kdybych měl řešit,že nemám s kým jed tak momentálně nelyžuju vůbec :D,ale to už je asi o možnostech dopravy a jak to člověk žere-jestli chceš jed fakt jenom za lyžema a neřešíš zábavu tak můj názor je,že je ti to celkem fuk jed sám nebo s někým(samozřejmě v partě je to vždy lepší a taky levnější a pouštět se sám do nějakých přitažlivějších kopců taky není idealní skrz bezpečnost a dokumentace pak taky není žádná-možná si tak vyfotíš kopec nebo potom svoji stopu :roll: ),ale na druhou stranu většinou stejně někoho potkáš nebo se s někým seznámíš přímo na místě-kor pokud jezdíš častěji.Ale byl bych osobně pro-já můžu brat klído 1-2 pasažery a popřípadě můžu vysadit aj po cestě a zpátky nabrat to už je vše na domluvě-záleží kam a odkud se kdo chystá atd.
Kastanek

Příspěvekod zeldy01 » 18 lis 2009 10:20

to Svobys: Cau, je to celkem zajimava pripominka, budeme v blizke dobe pracovat na vylepseni fora a tak se to tam pokusim zaradit. Dik za pripominku 8-) cusss
zeldy01

Příspěvekod kajojos » 20 lis 2009 00:01

souhlasím je to super nápad.. už párkrát bych ho aj využil! A forum bude taky přizpůsobeno angličtině? ;)
kajojos

Příspěvekod zeldy01 » 20 lis 2009 08:55

to kajojos: Cus jojo vsecky temata ve foru budou jiz brzy taky v anglictine. Take komplentí vzhled fora se jiz brzy změní... Takže se máte na co těšit :twisted:
zeldy01

Zpět na Připomínky a náměty